Paykwik Kart Fiyatları

Paykwik satın al kategorisinden kart fiyatlarına sahip olabilirsiniz. İnsanlar Paykwik kartların kimi zaman değiştiğini belirtir. Bu değişimin de nedenini merak eder. Paykwik kar Euro ile orantılı bir değişim içerisindedir. Bu nedenle de uzun vadeli bir şekilde Paykwik net fiyatlarını belirtmek söz konusu değildir.

Paykwik kart fiyatları Euro değişimlerini takip eder. Euro’ nun yükselişe geçtiği her durumda Paykwik değeri de artar. Ancak Euro’ nun düşüş yaşaması ile de tekrar kart fiyatlarında bir düşme söz konusu olur.

Paykwik Kart Nedir ?

Paykwik bir sanal karttır. Kredi kartının güvenli hali olarak ifade edilir. Paykwik kart satın aldığınız zaman size kredi kartlarındaki gibi bir numara verilir. Tüm işlemlerinizi bu numara göre gerçekleştirirsiniz. Ürün alımlarında da aynı numarayı kullanırsınız. Bu sayede gereksiz kredi kartı işlemlerinden kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda tüm alışveriş sitelerinde kullanıldığı için de size güvenli alışveriş olanağı sağlar. Siz de Paykwik kart satın alarak; dilediğiniz hızlı ve kolay alışveriş olanağına sahip olabilirsiniz.

Bilişim teknolojileri alanında çevrimiçi çözümlerine 2013 yılında başlamış olan firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte bugünlere kadar gelmiştir. LoyaPay.com Sistem işleticisi, ödeme kuruluşu veya elektronik para kuruluşu değildir.