Paykwik Kart Avantajları

Yurt dışı alışverişlerinizde ucuz paykwik kartı satın alarak büyük kolaylık sağlayabilirsiniz. Ülkemizde kredi kartı kullanmak insanlar için bir zorunluluk haline gelmiştir. Çünkü artık kişiler ihtiyaçlarını internet ortamında gerçekleştirdiği alışverişler ile sağlar. Ancak gerçek kredi kartları kimi zaman yurt dışı alışverişleri için geçerli değildir. Üstelik güvenilir olduğundan emin olunmayan sitelerde de insanlar kredi kartı bilgilerini vermek istemez. Bunun için Paykwik sanal kart kullanmak daha avantajlıdır.

Paykwik Kullanımı

Paykwik kart sayesinde yapacağınız alışverişlerde ülkemizin kredi kartının geçmemesi sorunundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca gerçek karta göre daha hızlı ve daha güvenli alışveriş olanağı sunar. Siz de Paykwik kart sahibi olarak tüm alışverişlerinizde büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.

Paykwik Fiyatları

Paykwik kartlarınıza en uygun şekilde müşteri temsilcimiz ile görüşerek sahip olabilirsiniz. Bunun için Paykwik satın al seçeneğini incelemeniz yeterlidir. Kartınızın içerisine alışveriş yapmak istediğiniz ülkenin para birine göre para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kartınızın içinde kalan paranızı da tl cinsine dönüştürerek hesabınıza aktarmanız konularında da büyük avantaj elde edebilirsiniz.

Bilişim teknolojileri alanında çevrimiçi çözümlerine 2013 yılında başlamış olan firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte bugünlere kadar gelmiştir. LoyaPay.com Sistem işleticisi, ödeme kuruluşu veya elektronik para kuruluşu değildir.