Paykwik Bozum

Alışverişin sonrası almış kartınızda kalan tutar için müşteri temsilcimizden paykwik kart bozumu talep ediniz. Müşteri Temsilcimiz sizlere o günün güncel euro kurunu ve kartınızda kalan euro kodu üzerinden komisyonunu alarak kısa süre içersinde banka hesabınıza Havale/EFT gerçekleştirir.


Paykwik Nedir ?

Paykwik 16(onaltı) haneli harf ve rakamların kombinasyonundan oluşan sanal kredi kartı görevi gören ön ödemeli bir kart türüdür. Paykwik Kart ‘ın herhangi bir CVV(Güvenlik Kodu) mevcut değildir. Paykwik Card tek kullanımlık bir kart türü olduğu için 1 yıllık süresi vardır. Kredi kartından farklı olarak paykwik kullanırken herhangi bir kişisel bilgi isteme zorunluluğu yoktur. Birçok alışveriş ve avrupa odaklı bahis sitelerinde kullanılan(KESİNLİKLE ÖNERMİYORUZ!) bu kart sanal dünyada gizlilik çerçevesinde alışverişlerinizi tamamlamak için piyasaya sürülmüş en güncel ve güvenilir ön ödemeli kartlardan birisidir.


Paykasa Nedir ?

Güvenli online işlemler için her Paykasa Kuponunda 16 haneli dijital bir PİN kodu (Paykasa PİN Kodu) bulunmaktadır. Paykasa Kuponlarınızı yetkili olmayan kişilerden korumalısınız. Paykasa Kupon Kodunuzu kimseye vermeyin ve yetkili olmayan web sitelerinde kullanmayınız. Paykasa özellikle online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir kupondur. Paykasa Karttaki amacımız kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşatmaktadır. Paykasa; ödeme seçeneği olarak, Paykasa seçeneğini bulunan yüzlerce web sitesinde kullanılabilir. Eğer en çok kullandığınız web sitelerinde Paykasa seçeneği yoksa, bize iletin, biz de bu konuda neler yapabileceğimize bir bakalım.


Paykasa Bozum

Paykasa Kartınızı satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda da LoyaPay güvencesi ile bozdurabilirsiniz. Paykasa bozum işlemi yapmak için tamda doğru adrestesiniz. Paykasa bozdurma bedeliniz çok kısa bir sürede hesabınıza aktarılmaktadır. Sitemiz sizlere en iyi paykasa bozdurma fiyatını sunmaktadır. Paykasa bozum fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen müşteri temsilciniz ile irtibat kurun.


Cashixir Nedir ?

Cashixir, internet platformlarında karışınıza çıkabilecek bir çok tehlikeye karşı, hesaplar için bir kalkan görevi görmektedir. Cashixir kart, 2 kat güvenlikli yapısı ile internet üzerinden alışveriş ve ödeme işlemlerinin tamamen güven içerisinde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Cashixir, ön ödemeli sanal bir karttır ve kullanıcılara verilen dijital kart kodu ile işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. İnternette pek çok oyun, alışveriş ve çeşitli uygulama siteleri mevcuttur.


Cashixir Bozum

Cashixir Kartınızı satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda da LoyaPay güvencesi ile bozdurabilirsiniz. Cashixir bozum işlemi yapmak için tamda doğru adrestesiniz. Cashixir bozdurma bedeliniz çok kısa bir sürede hesabınıza aktarılmaktadır. Sitemiz sizlere en iyi Cashixir bozdurma fiyatını sunmaktadır. Cashixir bozum fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen müşteri temsilciniz ile irtibat kurun.