Paykwik, Paykwik Kart, Paykwik Nedir ?, Paykwik Nerede Kullanılır, Paykwik Satın Al

Paykwik

O halde size biraz paykwik'den bahsedelim...

Paykwik ucuz ve son teklonoji güncel güvenliklidir. Euro kuru üzerinden işlem görür.

Paykwik ucuz ve son teklonoji güncel güvenliklidir. Euro kuru üzerinden işlem görür. Paykwik ‘in tanımından bahsetmek gerekirse ise; Paykwik 16(onaltı) haneli harf ve rakamların kombinasyonundan oluşan sanal kredi kartı görevi gören ön ödemeli bir kart türüdür. Paykwik Kart ‘ın herhangi bir CVV(Güvenlik Kodu) mevcut değildir. Paykwik Card tek kullanımlık bir kart türü olduğu için 1 yıllık süresi vardır.

Kredi kartından farklı olarak Paykwik kullanırken herhangi bir kişisel bilgi isteme zorunluluğu yoktur. Paykwik satış ve Paykwik Bozum hizmetleri sitemizce mevcuttur. Paykwik Kart global birçok e-ticaret sitesinde arkasında yüksek teknoloji güvenliği olan ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla sanal ortamda saldırıların haddinden fazla artmış olması sebebiyle e-ticaret yapmak isteyen kullanıcıların üst düzeyde tercih ettiği yöntemlerin başında geliyor. Ön ödemeli kart olarak aldığınız Paykwik Kart muazzam esnekliği ve çoğu yer de geçerli olmasıyla adından söz ettiriyor.

Herşeyi kolaylaştıran teknolojinin bir parçası olarak bizlerde çoğu market alışverişlerimizi dahi internetten yapar olduk. Ödeme yapma ve para gönderme seçenekleri olan Paykwik siz bireylere bilinçli bir alışveriş imkanı sağlar. LoyaKart.Com 'da her bütçeye ideal kart hizmetleri sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden satın alacağınız Ucuz Paykwik kartlar vasıtası ile güvenliğiniz en üst düzeyde yer alabilmektedir. Yukarıda Paykwik diye tanımladığımız bu ödeme kartı aslında bir sanal karttır. Bu kartı aynı bir kredi kartı olarak düşünebilirsiniz ancak kredi kartından tek farkı içerisine bakiye yüklediğiniz zaman çalışmasıdır. Bakiye yüklemek için bizim web sitemizi kullanabilmeniz mümkün ve şimdi Paykwik bakiyesi için Canlı Sohbet hattına bağlanarak Paykwik Al diyebilirsiniz.

Paykwik Ucuz Mu ?

Kolay, Hızlı ve Ucuz

Kolay, hızlı, ucuz ve son teknoloji güvenliği ile ödeme yapın.

Paykwik Pahalı Mı ?

BÜTÇENE GÖRE ÖDEME YAP

Almak istediğiniz miktarları, cebinizdeki bütçeye göre sunmaktayız.

Paykwik Güvenli Mi ?

GÜVENLİ ALIŞVERİŞER YAPIN

Data havuzuna kaydolmadan, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışverişinizi gerçekleştirin.